O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów interesującą się wszystkim co związane jest z motoryzacją jednak szczególny dreszczyk emocji wywołuje u nas to, co dzieje się w japońskich zakładach samochodowych – a konkretnie w Mitsubishi. W skład zarządu bloga MitsubishiBlog wchodzą ludzie, którzy w marce Mitsubishi widzą coś więcej niż tylko rajdowego Lancera. Znajomość historii japońskiego koncernu to w naszym składzie podstawowa wiedza, a ofertę silnikową Colta z 1984 roku potrafi wymienić w mgnieniu oka każdy kto jest członkiem administracji tego bloga. Oprócz zamiłowania popadającego w fanatyzm do marki Mitsubishi każdy z nas prywatnie w większym bądź mniejszym stopniu związany jest z motoryzacją. Postanowiliśmy więc połączyć siły i stworzyć miejsce, w którym będzie można podzielić się wiedzą, spostrzeżeniami i uwagami na temat naszych ulubionych samochodów w bardzo szerokim gronie.

Poza aktualnościami, recenzjami i ciekawostkami z wielkiego świata motoryzacji nasza strona posiada forum na którym każdy odwiedzający ma możliwość opublikowania swojego zdania/opinii na poszczególne tematy (po uprzedniej rejestracji).

Dla osób mających szczególne problemy ze swoim Mitsubishi stworzyliśmy specjalny dział, łączący serwisy samochodowe z całej Polski, a dla tych którzy planują zakup japońskiego samochodu powstała podstrona na której znajdują się salony Mitsubishi (więcej informacji na ten temat na stronie „Dla Firm”).

Tak więc jeśli chociaż w minimalnym stopniu jesteś fanem ogólnie pojętej motoryzacji – bądź bardziej precyzyjnie marki Mitsubishi – ten blog jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Modele Mitsubishi
  • Pajero

    Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

  • Galant

    Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

  • Lancer

    Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...