Nowe modele Mitsubishi z 5-letnią gwarancją

Nowe modele Mitsubishi z 5-letnią gwarancją

Wszystkie nowe samochody japońskiego koncernu Mitsubishi będą sprzedawane w Europie wraz z 5-letnią gwarancją. Zabieg ten ma przełożyć się na zyski sprzedaży firmy na Starym Kontynencie.

Mitsubishi ma zamiar przekonywać potencjalnych klientów do niskiej awaryjności wszystkich, obecnie oferowanych samochodów japońskiego koncernu w Europie. Przypomnijmy, że do tej pory wszystkie fabrycznie nowe modele Mitsubishi dostępne były wraz z 3-letnią gwarancją, która na rynku europejskim została właśnie wydłużona do 5 lat – jest to dobra okazja dla kierowców, którzy mają zamiar odsprzedać swoje auto na rynku wtórnym, gdyż ta wiadomość oznacza, że wartość ich pojazdów automatycznie wzrośnie.

Jakie warunki należy spełnić, aby spełniać warunki gwarancji przez całe 5 lat? Standardowo, jak w wielu przypadkach przede wszystkim trzeba serwisować samochód w Autoryzowanych Stacjach Kontroli Pojazdów, co wiąże się z większymi wydatkami.

Nowe warunki gwarancji obowiązują dla wszystkich samochodów, które zostały zarejestrowane w Europie najwcześniej z dniem 1-go stycznia 2015 roku. W Polsce pakiet ten obejmie zatem takie modele jak: Mitsubishi Space Star, Mitsubishi Lancer Sedan, Lancer Sportback, Mitsubishi ASX, ASX RalliArt, Mitsubishi Outlander, Outlander PHEV, Mitsubishi Pajero oraz Mitsubishi L200.

Dodane dnia: 20 stycznia 2015


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Modele Mitsubishi
  • Pajero

    Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

  • Galant

    Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

  • Lancer

    Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...