Nadchodzi premiera nowego Outlandera

Nadchodzi premiera nowego Outlandera

Podczas nadchodzących wielkimi krokami Targów Motoryzacyjnych w Nowym Jorku na stoisku Mitsubishi zadebiutuje najnowsza odsłona modelu Outlander. Czego możemy spodziewać się po tym samochodzie?

Im bliżej oficjalnej premiery, tym więcej szczegółów dowiadujemy się na temat nowego Outlandera. Do Internetu trafiły już pierwsze grafiki samochodu, które pozwalają przypuszczać, że auto faktycznie nie będzie się znacznie odróżniało od zaprezentowanego podczas zeszłorocznych Targów Motoryzacyjnych w Paryżu pojazdu koncepcyjnego – jest to dobra wiadomość dla wszystkich miłośników odważniejszych projektów, którzy poprzez auto chcą się wyróżniać na drodze.

Nowy Mitsubishi Outlander charakteryzuje się o wiele odważniejszą stylistyką w zestawieniu z dotychczasowo znanym modelem. Świadczy o tym konstrukcja nadwozia, którego linie zostały poprowadzone agresywniej, co przekłada się na sportowy charakter SUV’a. Oprócz samego wyglądu, modyfikacjom zostały poddane niemal wszystkie aspekty auta – we wnętrzu zastosowane zostaną jeszcze lepsze materiały, a inżynierzy japońskiego koncernu nie zapomnieli także o poprawie właściwości jezdnych samochodu, które teraz będą stały na najwyższym poziomie.

Oficjalna premiera nowego Mitsubishi Outlandera odbędzie się na początku kwietnia, w trakcie Salonu Samochodowego w Nowym Jorku.

Dodane dnia: 28 marca 2015


Komentarze:

 1. Wrzućcie jakiś artykuł, który mówiłbym o tym, co się stało na premierze tego samochodu – jak to wyglądało? Przydałoby się parę zdjęć.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Modele Mitsubishi
 • Pajero

  Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

 • Galant

  Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

 • Lancer

  Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...