Mitsubishi ulepsza gwarancję na swoje auta

Mitsubishi ulepsza gwarancję na swoje auta

Japoński koncern motoryzacyjny od wielu lat słynął z jednej z najatrakcyjniejszych ofert gwarancyjnych na nowe pojazdy. Mitsubishi postanowiło mimo to pójść o jeden krok dalej i wydłużyć gwarancję na auta do aż 300 000 km!

Do tej pory, w zakresie podstawowej gwarancji na wszelkie oferowane modele Mitsubishi w Polsce otrzymywaliśmy gwarancję na 100 000 kilometrów. Pakiet ten dotyczył takich samochodów jak Space Star, Lancer Sedan, Lancer Sportback, ASX, Outlander, Outlander PHEV, Pajero oraz L200. Co ciekawe, gwarancja nie obejmowała wyłącznie awarii tych pojazdów, ale także obejmowała pakiet assistance, czyli otrzymywaliśmy pełne wsparcie w przypadku wypadku drogowego, zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie, problemu z paliwem i wielu innych nieplanowanych sytuacji.

Jak już wspominaliśmy, Japończycy postanowili pójść o krok dalej i w chwili obecnej oferują możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji, która rozszerza limit kilometrów ze 100 000 do 300 000. Nie mniej, Mitsubishi stawia przed nami dodatkowe wymagania. Wspomniany limit kilometrów dotyczy wyłącznie okresu dwóch lat oraz nie dłużej, niż do 5 roku eksploatacji samochodu. Rozszerzoną gwarancję można wykupić na takie modele jak Mitsubishi Space Star, Lancer, ASX, Pajero, Outlander oraz L200.

Koszty wykupienia dodatkowej gwarancji wahają się w zależności od wybranego pakietu od 1390 PLN do 5600 PLN.

Dodane dnia: 23 września 2015


Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Modele Mitsubishi
  • Pajero

    Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

  • Galant

    Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

  • Lancer

    Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...