Mitsubishi Outlander Plug-In dla fanów karawaningu

Mitsubishi Outlander Plug-In dla fanów karawaningu

Brytyjski klub karawaningu „Caravan Club” postanowił wyróżnić hybrydowy model Mitsubishi Outlander Plug-In nagrodą w dziedzinie „innowacje”.

Brytyjski „Caravan Club” został założony przeszło 100 lat temu – w 1907 roku i obecnie zrzesza przeszło 375 tys. członków. Nagroda dla Mitsubishi Outlandera Plug-In została wręczona przedstawicielom japońskiego koncernu podczas wyborów Towcar of the Year 2014, które odbyły się w siedzibie Królewskiego Klubu Samochodowego w Londynie.

Konkurs Towcar of Year jest organizowany każdego roku i ma być sygnałem dla wszystkich miłośników karawaningu, na jakie samochody w wybranym okresie warto zwracać uwagę. W jury konkursu zasiadają zarówno dziennikarze motoryzacyjni, jak i wyspecjalizowani w karawaningu członkowie brytyjskiego „Caravan Club”.

W tym roku, udział w plebiscycie wzięło 39 samochodów. Każdy model był testowany na poligonie w Millbrook pod kątem przyspieszenia, hamowania, cofania, ergonomii, widoczności z wnętrza kabiny, ruszania pod górkę, trakcji oraz efektywności skrzyni biegów. Tegorocznym zwycięzcą okazało się właśnie Mitsubishi Outlander Plug-In.

Dodane dnia: 10 listopada 2014


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Modele Mitsubishi
  • Pajero

    Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

  • Galant

    Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

  • Lancer

    Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...