Mitsubishi Outlander PHEV doczekało się liftingu

Mitsubishi Outlander PHEV doczekało się liftingu

Przyszedł czas na dawno zapowiedzianą zmianę w elektrycznej propozycji koncernu Mitsubishi. Model Outlander PHEV doczekał się w końcu odświeżonej wersji – zarówno jeżeli chodzi o wygląd samochodu, jak i o sam zasięg.

Zapowiedź odświeżonej wersji Mitsubishi Outlandera, która odbyła się przeszło 2 miesiące temu w Nowym Jorku sprawiła, że kwestią czasu była prezentacja „nowej” odmiany najbardziej ekologicznej wersji modelu, oznaczonej przydomkiem PHEV.

Jeżeli chodzi o sam wygląd zewnętrzny modelu PHEV, to tutaj nie powinniśmy zauważyć drastycznych zmian w porównaniu z pierwowzorem. Dość wyraźną zmianę można znaleźć przede wszystkim w przednim zderzaku, gdzie wprowadzono dodatkową listwę w kolorze nadwozia. Większe zmiany można zauważyć z tyłu samochodu, gdzie przezroczyste lampy zastąpiono tradycyjnymi. Wraz z liftingiem, do oferty trafiły nowe wersje kolorystyczne samochodu, a kierowcy będą mieli do wyboru dwa, różne odcienie kolorów felg.

Według zapowiedzi inżynierów japońskiego koncernu, największe zmiany będą dotyczyły jednak samych kwestii prowadzenia samochodu. Mitsubishi Outlander PHEV ma charakteryzować się poprawionym układem kierowniczym, co przełoży się na znacznie lepsze prowadzenie pojazdu, a dodatkowo zoptymalizowano napęd pojazdu – umożliwiło to wydłużenie maksymalnego zasięgu samochodu przy wykorzystaniu wyłącznie napędu elektrycznego o 800 metrów.

Odświeżony Mitsubishi Outlander PHEV ma trafić do europejskich salonów na jesieni 2015 roku.

Dodane dnia: 20 czerwca 2015


Komentarze:

 1. Ciekawe zmiany, nie mogę się doczekać aż auto trafi do salonów. Chętnie bym przetestował tą nową wersję. Generalnie nie mam nic do Mitsubishi, ale za mało nimi jeździłem, by wydać jakąś porządną opinię. Może wkrótce to się zmieni.

  Reply
 2. Uważam, że Outlander to największy sukces Mitsubishi. Piękny i funkcjonalny, przestrzenny i zachwycający. Nie ma to jak łączyć ładne z pożytecznym 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Modele Mitsubishi
 • Pajero

  Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

 • Galant

  Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

 • Lancer

  Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...