Mitsubishi ASX po faceliftingu

Mitsubishi ASX po faceliftingu

Podczas zbliżających się wielkimi krokami Targów Motoryzacyjnych w Genewie, japoński koncern motoryzacyjny Mitsubishi zaprezentuje odświeżoną wersję, wysłużonego już nieco modelu ASX.

Mitsubishi ASX obecne w dotychczasowej wersji dostępne jest w sprzedaży od 2010 roku. Pod koniec ubiegłego roku, japoński koncern motoryzacyjny zaprezentował odświeżoną odmianę modelu ASX podczas Targów Motoryzacyjnych w Los Angeles. Teraz przyszedł czas na europejską premierę tego samochodu, która odbędzie się podczas zbliżającego się wielkimi krokami Salonu Samochodowego w Genewie.

Czym różni się poliftowa wersja modelu ASX od dotychczasowej? Przede wszystkim przemodelowanym frontem. Został on opracowany wg nowej, autorskiej metody konstruktorów Mitsubishi, znanej pod nazwą „Dynamic Shield”. Powiększeniu uległ grill auta, przeprojektowane zostały reflektory, a cały zabieg sprawia, że auto ma sprawiać wrażenie bardziej dynamicznego i sportowego. Do oferty wprowadzono nowe kolory nadwozia, a także nowe kształty, dla większego rozmiaru felg.

Szczegóły na temat faceliftingu Mitsubishi ASX na rynek europejski ujawnione zostaną wraz z premierą tego modelu, która odbędzie się początkiem marca, podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie.

Dodane dnia: 21 lutego 2016


Komentarze:

  1. Widać w nim klasyczne rysy SUV’a, ale po faceliftingu prezentuje się o niebo lepiej. A przynajmniej bardziej nowocześnie. 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Modele Mitsubishi
 • Pajero

  Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

 • Galant

  Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

 • Lancer

  Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...