Serwisy

Gezet

GEZET Mitsubishi jako jedyna firma w województwie posiada w pełni wyposażoną stację serwisową Mitsubishi z nowoczesnymi urządzeniami, narzędziami oraz w pełni wykwalifikowanym personelem. Obiekt przedsiębiorstwa GEZET należy do grona największych w Polsce serwisów samochodowych. Serwis dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej.

Grafix

Poniżej przedstawiona jest pełna oferta serwisu „Grafix” Oerujemy: – naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne – wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych – obsługa i serwis klimatyzacji, oświetlenia, układów elektronicznych – montaż zabezpieczeń – alarmy, blokady skrzyni biegów, immobilizery – tuning optyczny i chip-tuning do wszystkich modeli Mitsubishi i Subaru – szeroki wybór oryginalnych akcesoriów – specjalistyczne ogumienie […]

Autoryzowany Serwis Sikorski

Serwis swoją działalność rozpoczął w 1975 roku, początkowo jako niewielki warsztat samochodowy. Z czasem jednak szybko firma zyskała renomę i od 1995 roku współpracuje z MMC Car Poland. Serwis Sikorski to firma, która stale się rozwija. Warsztaty wyposażone są w najwyższej klasy urządzenia i narzędzia. Obecnie przedsiębiorstwo poszerzyło zakres swoich usług o serwis klimatyzacji samochodowych.