Artykuły

akumulatorsklep.pl
Wymiana akumulatora – kiedy i jak wymienić baterię w Mishubishi?

Wielu kierowcom wydaje się, że wykonywanie jakichkolwiek czynności związanych z demontażem i montażem części pod maską Mitsubishi wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia. Okazuje się jednak, że często wystarczy przeczytać instrukcję postępowania i zachować podstawowe środki bezpieczeństwa, aby wymienić część samochodową. Niewątpliwie tak jest w przypadku akumulatorów w większości pojazdów tej marki.

Nowe Mitsubishi ASX 2019 – nowa odsłona japońskiego SUV-a

Częstokroć nawet najbardziej zapaleni w swej pasji fani przemysłu motoryzacyjnego nie zdają sobie sprawy z jak potężnym tworem gospodarczym mają do czynienia, gdy patrzą na pojazd danej marki, w tym w szczególności na samochody Mitsubishi. Mitsubishi Motors bowiem to tylko jeden z kilkudziesięciu elementów układanki zwanej konglomeratem Mitsubishi. Przytaczamy tutaj ten mało zamocowany w powszechnej […]

Części do Mitsubishi
Jakość marki przekłada się na sukces handlowy – oto sekret japońskiej motoryzacji

Budowanie wiarygodnych marek i produkcja solidnych wyrobów dobrej jakości, choć kosztowne, są działaniami przynoszącymi ogromne wprost zyski. Doskonałym przykładem na to jest branża motoryzacyjna, a dokładniej – japoński przemysł motoryzacyjny, który dominuje nie tylko w sektorze aut nowych, ale także używanych.

  • Strona 1 z 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • >