Facelifting Mitsubishi Pajero

Facelifting Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero doczekało się w końcu kuracji odmładzającej. Jak można było się spodziewać zmiany nie przyniosły rewolucji, aczkolwiek są one zauważalne.

Facelifting Mitsubishi Pajero dotyczył wyłącznie karoserii oraz wnętrza samochodu. Oznacza to, że gama silników pojazdu nie uległa zmianie, ani nie wprowadzono do oferty żadnych nowych jednostek napędowych. Różnicę w pomiędzy obiema wersjami samochodu można zauważyć przede wszystkim na przednich reflektorach oraz światłach do jazdy dziennej wykonanych w technologii LED. Modyfikacjom uległ także kształt zderzaków.

Wraz z wersją poliftową kierowcy otrzymają do wyboru nowe kolory nadwozia. We wnętrzu japońscy konstruktorzy zdecydowali się wykorzystać nowsze i bardziej eleganckie materiały. Według zapewnień producenta, dołożono również wszelkich starań, aby poprawić wygłuszenie wewnątrz kabiny.

Mitsubishi Pajero po liftingu dostępne jest póki co wyłącznie na rynku japońskim. Nie jest wykluczone jednak, że w najbliższym czasie trafi ono na pozostałe, światowe rynki motoryzacyjne, w tym także do Europy.

Dodane dnia: 26 lipca 2014


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Modele Mitsubishi
  • Pajero

    Samochód terenowy zaliczany do I. segmentu produkowany od 1982 roku przez japoński koncern...

  • Galant

    Jest to samochód należący do segmentu D, pierwszy egzemplarz Mitsubishi Galant został wyprodukowany...

  • Lancer

    Produkcja Mitsubishi Lancer rozpoczęła się w 1973 roku, a jego pierwsza generacja była...